ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Co je vkusný a nevkusný reklamní nápis?

Reklamní nápisy se vyskytují v různých médiích a na různých místech. O tom, že některé jsou více a méně vkusné ale není pochyb. Víme, čemu byste se měli vyhnout, aby jste nespadli do kategorie těch nevkusných.

Jak NEvypadá vkusný reklamní nápis?

  • má příliš barev
  • používá různé styly písem
  • jsou v něm pravopisné chyby
  • obsahuje zdrobněliny
  • působí směšně

Pokud nechcete být za šašky (pokud ale vaše společnost zprostředkovává služby šašků, tak tuto větu neberte v potaz prosím), vyhněte se prosím výše uvedeným bodům v popisu návrhnu podoby vašeho reklamního nápisu.

V kanceláři jako v paláci

Cítit se při práci doslova jako v paláci? To vlastně nemusí být úplně jen nějakým snem, který si splní maximálně vládci a drogoví dealeři. Stačí pracovat v dobré firmě, která zrovna hledá novou kancelář. No a v tu chvíli narazí na City Palais v Praze. Tato secesní budova, která se nachází v historickém centru splní veškeré fantazie doby osvícení.

city_palais

 

Číst dál: V kanceláři jako v paláci

Kanceláře Brno

Hledání kancelářských prostor může být zapeklitý úkol a běh na dlouho trať. Je lepší proto zvolit realitní kancelář.

Máme pro vás tip na spolehlivou realitní kancelář s působností v Brně, která vám najde prostory přesně podle vašich představ.

Neztrácejte zbytečně čas a oslovte JLL, kteří vám pomohou a nabízejí spoustu služeb v oblasti nemovitostí, které možná ocení taky.

Výňatek z výběru kvadrokoptéry

........Poté máme na výběr mezi drony s kamerou a bez kamery. Zde mě zase napadlo, že když mám vlastní kvalitní outdoor kameru, že jí snadno manuálně připevním k levné kvadrokoptéře a můžu natáčet. To není ovšem nejlepší cesta. Spíše se na to podívejme opačně. Pokud mám kvalitní outdoor kameru, tak je lépe se poohlédnout po kvalitnějším dronu, který je přímo určen pro zavěšení vaší outdoorové kamery. Třeba Blade Chroma. Každý odborník ale radí nejprve začít s dronem bez kamery.

Číst dál: Výňatek z výběru kvadrokoptéry