ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Výherní automaty

Existují tři základní druhy výherních hracích automatů, jsou to klasické mechanické VHP, automaty s digitální obrazovkou a přístroje s VLT. Mezi VHP, výherní hrací přístroje, patří mechanické a digitální automaty. V případě mechanických je na zařízení umístěno několik válců, které po stisknutí tlačítka roztočí a po uplynutí určitého časového úseku se zastaví. Podle kombinace zobrazených symbolů se hráči načítají body a různé bonusy. Automaty s digitální (v některých případech dotykovou) obrazovkou fungují na podobném principu jen s tím rozdílem, že mají v nabídce více her.

Číst dál: Výherní automaty

Skútr – rychlá jízda bez nehod

skútry

Stále častěji můžete na hlavních silnicích i v uličkách ve městech vidět skútry, jejichž popularita neustále stoupá. Tento trend rozhodně není u konce. Ekonomická krize nastolila ve světě nejistotu, co se týče financí, a tak spousta lidí se snaží šetřit. A jedním z opatření, jak snížit náklady a ušetřit peníze v domácím rozpočtu, je doprava.

Skútr je stále populárnější dopravní prostředek, jehož pořizovací i provozní náklady jsou mnohem nižší než u automobilu. Jízda je navíc bezpečná a rychlejší v porovnání s jízdou na kole. Ve městě se nejen snadno přepravíte, ale také bez problémů zaparkujete. Abyste mohli jezdit na skútru, musíte mít řidičské oprávnění skupiny B. Neabsolvujete žádné dodatečné zkoušky.

Číst dál: Skútr – rychlá jízda bez nehod

Radary, dotace

V současné době se rychlostní radary objevují ve stále více městech a obcích. Důvodem je, že jsou městům poskytovány na radary dotace. Ne jeden průzkum potvrdil, že informační radary donutí řidiče zpomalit svou jízdu, protože mají strach z toho, že se jedná o radar s pořízením záznamu. Pro zvýšení důvěryhodnosti si může nechat město nainstalovat na radar i maketu kamery s blikající diodou.

Číst dálRadary, dotace

Levné spodní prádlo - Annadea

Spodní prádlo je základní druh oblečení, které si oblékáte prakticky denně, když vstanete. Je tedy důležité, abyste se cítili pohodlně. Neopomíjejte při výběru spodního prádla jeho kvalitu. Pokud nechcete do spodního prádla investovat vysoké částky, nemusíte, protože dnes se dá koupit levné spodní prádlo kvalitně. Jen stačí vědět, kde nakupovat. Skvělým místem je internetový obchod Annadea.cz, kde v pestrém portfoliu produktů najdete spodní prádlo všeho druhu za příjemné ceny.

Číst dálLevné spodní prádlo - Annadea